Open Dag bij Stichting Vogelklas Karel Schot op zondag 25 mei

25 May 2025, 10:26 uur
Rotterdam & Regio
mainImage
Karel Schot

Op zondag 25 mei (vandaag) opent Stichting Vogelklas Karel Schot opnieuw haar deuren voor het publiek tijdens de jaarlijkse Open Dag. Iedereen is van harte welkom tussen 12.00 en 16.00 uur aan het Afrikaanderplein 36 in Rotterdam.

Wat kun je verwachten?
Jonge vogels in overvloed! Het is volop vogelseizoen: de babykamer is volgeboekt en ook buiten is het een drukte van belang in de kooien en het bassin.
Rondleidingen over het terrein geven je een uniek inkijkje in hoe een vogelasiel werkt – met de mogelijkheid om de vogels van dichtbij te bekijken. Vrijwilligers vertellen je graag hoe de Vogelklas is ontstaan en wat er allemaal komt kijken bij het opvangen en verzorgen van wilde vogels.

Bijzondere gasten
Naast alles wat er bij de Vogelklas te zien is, zijn er ook bijzondere gasten aanwezig, waaronder:

Egelopvang Papendrecht – leer meer over deze schattige stekelige dieren en hoe je ze kunt helpen.
Werkgroep Roofvogels Hoeksche Waard – met informatie over hun indrukwekkende werk rond deze majestueuze vogels.
Zwerfie Rotterdam – de opruimhelden die zich inzetten voor een schonere stad.
Zwanenwerkgroep Zuid-Holland – met verhalen en kennis over het beschermen van zwanen in de regio.
En speciaal voor de kinderen hebben we Professor Duurzaam uitgenodigd die een bijzondere gastles zal geven.
Het belooft een gezellige, leerzame en inspirerende middag te worden voor jong en oud. Neem gerust familie, vrienden en kennissen mee!